Děkujeme ♥

19.01.2020

 Ze začátku jsem chtěla natočit video. Není to ale moje silná stránka a někdy mi stačí moje kecací storíčka na Instagramu. Navíc ještě by to třeba mělo moc shlédnutí, a to bych nechtěla těm ostatním zaběhlým youtuberkám nebo youtuberům udělat. :) Rozhodla jsem se zůstat u své klasiky a to psaní článků. To je totiž moje parketa. 

Nikdy v životě jsem netušila, že budu nebo budeme muset zakládat transparentní účet. Nikdy v životě jsem netušila, že budeme někdy žádat o pomoc. 

Než jsme založili transparentní účet, měli jsme s Honzou strach a v sobě zvláštní pocit. Rozhodnutí jsme udělali po tom, co jsme se shodli, že nejde o nás, jde o naší dceru, a pro ní se budeme snažit dělat maximum. Bohužel tohle maximum, které Jasmíně obrovsky pomohlo, šlo mimo naše možnosti. A za pokus nic nedáme.

Když najednou lidi začali náš příběh sdílet a na účet začali chodit první peníze, byla jsem z toho šťastná, ale zároveň děsně v háji. Když se do pomoci začali zapojovat firmy a dělala se dražba stolu, vždy když mi někdo napsal, že chce pomoct, musela jsem se nejdříve oklepat a utřít slzy, a to píšu úplně upřímně. Nějak se mi to těžko přijímalo a doteď mi to dělá problémy.

Mám za sebou několik nocí, kdy jsem přemýšlela, jak poděkovat, co udělat. Jediné, co jsem vymyslela byl obrázek nahoře. Nohy naší Jasmíny, je to to, co nás všechny zajímá, a všichni doufáme, že se na ně postaví. Nohy jsou ve tvaru srdce, protože jestli se někdy postaví. Je to zásluha Vás všech, co se podíleli. Všech komu Jasmína nebyla lhostejná. Všech, kteří jsou součástí toho, že Jasmína může rehabilitovat v Axonu. 

DĚKUJEME.

Je to to největší, co mi zde bylo dovoleno, a i tak je to strašně moc málo. Nemám na to slov. Kolik lidí se zapojilo, kolik zpráv mi přišlo, kolik se tak moc rychle vybralo, kolik lidí před Vánoci, kdy každý počítá, aby mohl koupit dárky. Neuvěřitelný, pro mě určitě. Chci jen dodat, že tohle je pro nás strašně citlivý téma, přijímáme to s obrovskou pokorou a nepředstavitelně si toho vážíme. Dokázali jste pro nás nemožné. Jasmína bude cvičit a co víc, můžeme plánovat další rehabilitace ještě dál. A to je to nejvíc. Nejsme u konce, čeká nás toho, ještě daleko víc, ale nejhlavnější je právě tato rehabilitace v Axonu, kterou budu chtít opakovat tak často, jak jen to bude možné.

Až tohle budu jednou tý mojí malý krásný holčičce vyprávět, až jí jednou ukážu seznam těch lidí. 
Ten seznam jsem chtěla dát i sem, chtěla jsem poděkovat každému zvlášť, protože to je to nejmenší, co zde mohu udělat, ale existuje GDPR a bylo by to víc než komplikovaný.

Děkujeme, že jste s námi. ♥ Tohle pro nás není samozřejmost a opravdu si toho všeho vážíme. Ani nedokážu popsat jak a zase mám slzy v očích.

PS: Kdyby kdokoli chtěl, mohu poslat soukromě fotku ↑ Jasmínky nožiček. Můžete si jí uložit na památku nebo sdílet a říct lidem, že právě Vy jste naší součástí. Je to to jediné, co mě napadlo.

Jasmínku navíc obtiskávání nožiček strašně bavilo.

DĚKUJEME.♥